İSTANBUL

Binali Yıldırım seçimler için Eyüpsultan'dan yola çıktı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarına Eyüpsultan'dan başladı.

Binali Yıldırım seçimler için Eyüpsultan'dan yola çıktı

Eyüpsultan'da namaz kılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmalarını başlattı. Cuma namazının ardından basının karşısına geçen Binali Yıldırım adaylığı ve çalışmalarına ilişkin net konuştu.

"Seçimler için Eyüpsultan'dan yola çıkıyoruz" diyen Binali Yıldırım seçim çalışmalarını remen başlattı.

7 OCAKTA PROJELER DUYURULACAK

Binali Yıldırım İstanbul için proje çalışmalarının sürdürüldüğünü belirtirken 7 Ocakta yapılacak olan bir basın toplantısı ile projeler üzerindeki çalışmaların sürdürüleceğini belirterek "İstanbul projeleriyle ilgili 7 Ocak Pazartesi günü basınla bir değerlendirme, tanışma toplantısı yapacağız. Orada projelerimizin ipuçlarını vereceğiz. 15 Ocak'tan itibaren de yoğun bir şekilde ilçe belediye başkan adaylarımız, biz İstanbul ile ilgili projelerimizi, önerilerimizi ve İstanbulluların bizden beklediklerini kapsamlı bir şekilde çeşitli vesilelerle duyuracağız." ifadelerini kullandı.

Yıldırım, İstanbul'daki adaylığıyla ilgili konuşarak "Halkımıza hizmet için yola çıktık. Allah yar ve yardımcımız olsun. Muzaffer eylesin. 39 ilçe ve büyükşehir olarak aziz İstanbulluların güvenini kazanmış bir şekilde, İstanbul'un geleceği için hizmete Bismillah deyip başlayacağız. Tecrübemizle yaptıklarımız, İstanbul için yapacaklarımızın teminatı olacak. bu şehri fetheden Fatih Sultan Mehmet, süsleyen Mimar Sinan, işgalden kurtaran Atatürk ve 1994'te ayağa kaldıran Recep Tayyip Erdoğan. Bu yürüyüş 25. yılını doldurmuştur."" dedi.

EKREM İMAMOĞLU MESAJI

Binali Yıldırım CHP'nin İstanbul adayı olan Ekrem İmamoğlu için de yorumda bulunmazken "Diğer ittifakın adayı Ekrem İmamoğlu'na hayırlı olsun diyorum, başarılar diliyorum." dedi.

Yorumlar