BEŞİKTAŞ

Devlet Bahçeli'den yerel seçim esprisi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti ile yapacakları iş birliğine dair açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerle ilgili bir de espri yapan Bahçeli, "Sırf Beşiktaşlı olduğum için vermediler" diye konuştu.

Devlet Bahçeli'den yerel seçim esprisi!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ittifak kapsamında olmayan 51 ilde yarışın edep ve adaba uygun olması konusunda uyarılarda bulundu.

BANA BELEDİYE Mİ BEKA MI DERSENİZ... Bahçeli, "Niye orayı, şurayı, burayı aldık, almadık" şeklinde tezvirat ve dedikodulara aldırış edilmemesini isteyerek, "Bana 'belediye mi, beka mı' derseniz, 'beka' derim" ifadesini kullandı.

SIRF BEŞİKTAJLI OLDUĞUM İÇİN VERMEDİLER: MHP lideri bu sırada bir de 'Beşiktaş' esprisi yaptı. "Bize neden şu ilçeyi vermediler, bu ilçeyi verdiler" şeklinde tartışmaları doğru bulmadığını dile getiren Bahçeli, "Sırf Beşiktaşlı olduğum için vermediler, burada çalışacağız. Ne kadar oy alacağımız belli olmaz" diye konuştu.

BİR KAÇ GÜN İÇİNDE ADAYLAR BELİRLENECEK: Büyükşehirlerin oy oranı analizlerinin de yapıldığı toplantıda, Bahçeli, MYK üyelerine, yerel seçim çalışmalarında milletvekili olmayanlar başta olmak üzere, illerde görevlendirilecekleri bilgisini verdi. Bu arada Bahçeli, birkaç gün içinde diğer adayların belirlenmesinin ardından, yine seçim gündemiyle il başkanlarıyla bir araya gelecek.

Yorumlar