KARTAL

Canan Kaftancıoğlu Kartal'daki çalışmaları denetledi

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Koronavirüs (Covid-19) pandemisi süresince Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürmekte olduğu çalışmaları yerinde incelemek için Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ile bir araya geldi. Kartal Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Kaftancıoğlu'na Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Zeynel Emre eşlik etti.

Canan Kaftancıoğlu Kartal'daki çalışmaları denetledi

Başkan Gökhan Yüksel, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah ile birlikte makamında ağırladığı Kaftancıoğlu’na Komşu İletişim Merkezini gezdirerek birim sorumluları tarafından yapılan çalışmalar ve Koronavirüs (Covid-19) pandemisi süresince çağrı merkezine gelen çağrılar hakkında bilgi verdi.

Belediye Organik Pazarı Etkinlik Çadırı ve Kartal Belediyesi Atölye Binası ve buraya bağlı hizmet alanında bulunan sağlık, temizlik işleri ve ulaştırma personeliyle de buluşan Kaftancıoğlu, çalışanlara yönelik konuşmasında “Arkadaşlar bu sürecin asıl fedakâr kahramanları sizlersiniz. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Herkese -evinizde kalın- derken gidip her türlü alanı bu virüsten kurtarma adına kendinizi riske atarak işini yapan sizlere çok teşekkür ediyorum. Emeklerinize sağlık, sizlerin sayesinde sağlığımıza kavuşacağız. Hepinizin adına başkanınız Gökhan Yüksel’e bir kez daha teşekkür ediyor ve 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününüzü kutluyorum.” dedi.

“Fedakârlığınızı Ben Unutmam, Kartal Halkına da Unutturmam.”

Canan Kaftancıoğlu’dan sonra Koronavirüs salgını sürecinde çalışan personele seslenen Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “10 Mart’tan 30 Nisan’a kadar 60 bin civarı çağrı aldık. Sosyal mecralar ile beraber 80 bine yakın talep geldi. Bunların 35 bin kadarını gerçekleştirdik. Bu gerçekleşme işlemini yapan, ulaşımlarını sağlayan çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Her biriniz risk alıyorsunuz, her biriniz fedakârlık yapıyorsunuz bunun farkındayız. Bunu ben unutmam ve Kartal halkına da unutturmam. Hepinize gönülden teşekkür ediyorum. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” diye konuştu.

Yorumlar