İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu'ndan Yeni Zelanda'daki saldırıya ilişkin açıklama

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Yeni Zelanda'da 49 kişinin öldüğü iki camiye yönelik silahlı saldırıya tepki gösterdi. İmamoğlu, "Çok acı ve vahşi bir olay. Öncelikle hiç kimse, bizim memleketimizi tehdit edemez. Tam da o anda biz, her konuda kol kola oluruz." dedi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Yeni Zelanda'daki saldırıya ilişkin açıklama

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Beykoz'da esnaf ziyaretleri yaptı. İmamoğlu, Yeni Zelanda'daki terör saldırılarında hayatını kaybedenlere rahmet diledi.

Yenimahallede bulunan seçim irtibat bürosunun açılışını yapan İmamoğlu, Yeni Zelanda'daki terör saldırıları ile ilgili konuştu.

Saldırıda yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet dileyen Ekrem İmamoğlu, ''Çok üzücü bir durum. Bugün Cuma günü. Hepimiz dua edelim. Mekanları Cennet olsun. Çok acı ve vahşi bir olay. Öncelikle hiç kimse, bizim memleketimizi tehdit edemez. Tam da o anda biz, her konuda kol kola oluruz. Bir daha dünya, böyle acı olaylar yaşamasın istiyorum. Bu ülkeyi ve yöneticilerini hiç kimse tehdit edemez ve ettiği anda da hep birlikte kol kola oluruz'' dedi.

Yorumlar