İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu'ndan Murat Hazinedar'ın sitemkar sözlerine yanıt

CHP'nin yerel seçimlerde aday göstermediği Murat Hazinedar, Kemal Kılıçdaroğlu ve parti yöneticilerini topa tutmuştu. İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'ndan Hazinedar'a yanıt geldi.

Ekrem İmamoğlu'ndan Murat Hazinedar'ın sitemkar sözlerine yanıt

Başakşehir'deki ziyaretlerini tamamlayan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın eleştirilerine cevap verdi.

MURAT HAZİNEDAR'A CEVAP VERDİ

Eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın kendisine yönelik, "Adaylığından sonra aramama rağmen randevu dahi vermemiştir. Bunu özellikle paylaşmak istedim" sözleri üzerine ise İmamoğlu, "Murat Hazinedar benim arkadaşımdır. Biz çok defa telefonda konuştuk. Bire bir görüşme talebini de geçtiğimiz hafta iletti. Biraraya geliriz. 5-6 gün gecikme ile randevu vermeme gibi durum söz konusu olamaz. O benim arkadaşımdır. Konuşuruz, düzeltiriz. Ben haksızlığa uğradığını defalarca televizyonlarda konuştum. Geçen hafta da ilettim.  Geçen haftada naklen yayında dile getirdim. Hem kendisinin hem de Ataşehir Belediye başkanının dile getirmiş biriyim. Hiçbir yargı hakkında yoktur. Bunu defalarca dile getirmiş biriyim" diye yanıt verdi.

Yorumlar