GÜNGÖREN

AK Parti Güngören belediye başkan adayı 2019 yerel seçim

AK Parti Güngören Belediye Başkan adayı belli oldu. 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Güngören Belediye Başkan adayı olarak Bünyamin Demir aday gösterildi. Peki, Bünyamin Demir kimdir?

AK Parti Güngören belediye başkan adayı 2019 yerel seçim

AK Parti İstanbul Güngören Belediye Başkan adayı olarak Bünyamin Demir aday gösterildi. Önceki görevini İl Başkan Yardımcısı - Mimar olarak yerine getiren Bünyamin Demir kimdir?

BÜNYAMİN DEMİR KİMDİR?

İlkokulu Almanya’da okuyan Bünyamin Demir, Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İktisat Tarihi bölümünde yüksek lisans ve doktora yapan Demir, 2008 yılında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kollarında görev almaya başladı. 2010-2014 yılları arasında İl Teşkilat Başkanlığı yaptı. Halen MKYK yedek üyeliği devam eden Demir, 6 Mayıs 2018’de yapılan İstanbul İl Kongresi sonrasında Ekonomi İşleri’nden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. 

Medhal Hizmet ve Dayanışma Kooperatifi altında adil düzen çalışmaları da yapmakta olan Demir, evli ve üç çocuk babasıdır. 

Yorumlar