YEREL HABERLER

Küçükçekmece'yi ayağa kaldıran olay 2 gündür neler oluyor?

İSTANBUL Küçükcekmece'den iki gündür üst üste gelen haberler mide bulandırıyor. 23 Nisan'da 5 yaşındaki kız çocuğuna yapılan tecavüzün şoku atlatılamamışken bugün bir taciz haberi daha geldi. Üstelik yine küçük yaştaki bir çocuğa...

Küçükçekmece'yi ayağa kaldıran olay 2 gündür neler oluyor?

İSTANBUL Küçükçekmece'den üstüste gelen cinsel saldırı haberleri kan donduran cinsten. Dün 5 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz edildi bugün ise bir tecavüz girişimi yaşandı.

İlçe günlerdir ayakta. Olayın duyulmasının ardından Kanarya Polis Merkezi önünde toplanan mahalle sakinleri konunun biran önce aydınlatması için yetkililerden yardım istedi.

Tacizciyle karşı karşıya kaldı

Küçükcekmece'da bir binanın 5. katında oturan 7 yaşındaki kız çocuğunun annesi ekmek almak için bakkala gitti. O sırada saldırgan apartmandan içeri girerek 5. kata çıktı. Annesinin geldiğini sanarak kapıyı açan küçük kız tacizciyle karşı karşıya kaldı. Tacizci küçük kızın elbiselerini çıkarmaya çalışırken kız çocuğu çığlık attı. Komşuların kapılarını açması üzerine saldırgan hızla olay yerinden kaçtı. Görgü tanıkları tacizcinin 1.75 cm boyunda, kahverengi montlu, bıyıklı ve kasket şapkalı olduğunu söyledi.

Olay yerinde inceleme yapıldı

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 7 yaşındaki küçük kız çocuğunu hastaneye götürdü. Yapılacak sağlık kontrollerinin ardından cinsel istismarın olup olmadığı netlik kazanacak. Olay yeri inceleme şubesi ekipleri de saldırgana ait bir iz bulabilmek için binada inceleme yaptı.

Yorumlar