ŞİŞLİ

CHP Şişli belediye başkan adayı Muammer Keskin 2019 yerel seçim

CHP Şişli belediye başkan adayı belli oldu. Peki Şişli belediye başkan adayı Muammer Keskin kimdir, kaç yaşındadır?

CHP Şişli belediye başkan adayı Muammer Keskin 2019 yerel seçim

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Belediye başkan adaylarını açıkladı.

31 Mart yerel seçimlerinde CHP Şişli Belediye başkan adayı Muammer Keskin oldu. İşte CHP Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin'in biyografisi.

CHP, İstanbul’un ilçelerinde belediye başkanlığına aday gösterdiği isimleri açıklıyor. Şişli Belediye Başkan adaylığına Muammer Keskin gösterildi. Muammer Keskin’in hayatı merak edilmeye başlandı. Muammer Keskin mali müşavirdir, evli ve 2 çocuk babasıdır. İşte Muammer Keskin hakkında merak edilen ayrıntılar…

İŞ HAYATI

İlk iş deneyimi olarak İstanbul Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Aynı zamanda Genel-İş Sendikası’nda çeşitli kademelerde görev aldı. 1982 yılına kadar İstanbul Belediyesi’ndeki görevini çeşitli birimlerde sürdürdü. 1982 yılında kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra, 1982-1985 yılları arasında İstanbul Koca Mustafa Paşa Lisesi’nde öğretmenlik yaptı.

1985 yılından itibaren Şişli’de muhasebe mesleğini icra etmeye başladı. Aynı tarihlerde Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği kuruluşunda aktif rol aldı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye ve yönetici olarak görevler aldı. 1990’lı yıllarda Sosyal Demokrat Değişim Dergisi Kurucu Üyesi olarak derginin yayınlanmasında katkı sundu.

SİYASET HAYATI

1991-1995 yılları arasında Sosyal Demokrat Halkçı Parti Şişli İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. İlçe, İl ve Kurultay delegeliği yaptı.


1998-2006 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdü. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşaivrler Odası Akademisi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

Halen Türkiye Sosyal Siyasi Araştırmalar Vakfı (TUSES) Genel Sekreterlik görevi görevi ve Türk Onkoloji Vakfı Genel İdare Kurulu Üyeliği devam etmektedir.

SMM Denetim A.Ş.’de kurucu ortak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak Şişli’de Mali Müşavirlik mesleğini sürdürmekte olan Muammer Keskin evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar