SANCAKTEPE

Sancaktepe Belediye Başkanı sözünü tuttu! O proje hayata geçti

Başkan Şeyma Döğücü sözünü tuttu ve seçim sürecinde kadınlar için vaat ettiği projeyi hayata geçirdi. Sancaktepe Belediyesi tarafından  kadınların el emeği göz nuru doğal ürünlerinin sergilenip satışa sunulacağı "Altınel Çarşısı" açıldı.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Sancaktepe Belediye Başkanı sözünü tuttu! O proje hayata geçti

Sancaktepe 15 Temmuz stadyumu önünde açılan "Altıneller Çarşısı"na Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.  Başkan Döğücü stantları gezerek bilgi aldı.

Sancaktepeli kadınların evlerinde ürettikleri ürünleri "Altıneller Çarşısı'nda" satarak aile bütçesine katkı sağlayacağını açıklayan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, "Bu bizim kadınlarımız, seçim sürecinde vaad etmiş olduğumuz projemizi bugün bunu gerçekleştiriyoruz. Burada 100'e yakın stant var. Kadınlarımız burada kendi ürettikleri yiyeceklerden el işlerinden, seramikten her şeyden gelip burada sergiliyorlar. Onların satışını yapacaklar. Herkes direk üreticisinden almış olacak. Hem hanımlarımıza bir ekonomik katkısı olacak hem de herkes burada ilk elden doğal olarak üretilmiş ürünleri almış olacaklar. Bunu ilerleteceğiz. Devamlı hale getireceğiz. Sene içinde de 3 ayrı bölgede aynı faaliyeti göstereceğiz" dedi.

Yorumlar