PENDİK

Pendik'te servis minibüsü alt geçitte mahsur kaldı

İstanbul'da sabah saatlerinden beri devam eden sağanak yağış işe gidenlere zor anlar yaşattı. Pendik'te bir minibüs yağış nedeni ile alt geçitte mahsur kaldı. Aracın içindeki 6 kişi ekipler tarafından kurtarıldı.

Pendik'te servis minibüsü alt geçitte mahsur kaldı

İstanbul haberleri- İstabul'da etkili olan yağış vatandaşlara zor anlar yaşatmaya devam ediyor.  Pendik'te bulunan Aydınlı alt geçidinde içinde 6 kişinin bulunduğu servis minibüsü sağanak yağış nedeniyle mahsur kaldı. Minibüs itfaiye ekibinin müdahalesiyle kurtarıldı.

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle bazı ilçelerde su baskınları oldu. Pendik Çamçeşme Mahallesi Kemalpaşa Caddesinde bulunan Aydınlı alt geçidini su bastı. Bu sırada altgeçitten geçmeye çalışan ve içinde 6 kişinin olduğu minibüs mahsur kaldı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri alt geçide dolan suyu tahliye etti. Mahsur kalan minibüs kurtarıldı.

"ARABANIN YARISINA KADAR SU DOLDU"

Minibüste mahsur kalan yolculardan biri, "Alt geçitte su vardı. Geçeriz dedik. Geçerken su çoğaldı. Arabanın içine de su dolmaya başladı. Araba kaldı. Arabanın yarısına kadar su doldu." dedi.

Yorumlar