PENDİK

Pendik'te duvardan D-100'e düşüp hayatını kaybetti

Pendik'te gece saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Kardeşi ile buluşmayı bekleyen genç adam bilinmeyen bir nedenle karayoluna düştü ve feci şekilde can verdi. O sırada oradan otomobili ile geçmekte olan kardeşi yol kenarında yatan ağabeyini görüp durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Polis olaya ilişkin soruşturma başlattı.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Pendik'te duvardan D-100'e düşüp hayatını kaybetti

Pendik'te kardeşiyle buluşmayı bekleyen Emrullah Toprak(30) Hikmet ve Hasan Ataman Sağlık Ocağı'nın duvarında otururken henüz bilinmeyen bir nedenle D-100 Karayolu'na düştü. O sırada oradan otomobili ile geçmekte olan kardeşi yol kenarında yatan ağabeyini görüp durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine haber verdi.

Toprak, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Polis ekipleri ikinci bir kazanın yaşanmaması için olay yerinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Çevre sakinleri ise, sağlık ekipleri ve polislerin çalışmalarını film izler gibi izledi. Genç adamın cansız bedeni olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı inceleme sonrası Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis genç adamın başka birisi tarafından aşağı atılmış olma ihtimaline karşılık soruşturma başlattı.

Yorumlar