MALTEPE

Maltepe'de minibüs alev alev yandı

Maltepe’de yolcularını indirdikten sonra minibüsünü cadde ortasına çeken ve benzin dökerek ateşe veren sürücü polis tarafından karakola götürüldü. Olayın nedeni henüz bilinmezken yaşananlar sonrası Bağdat Caddesi'nde trafik durdu.

Maltepe'de minibüs alev alev yandı

İstanbul haberleri-Maltepe'den bugün herkesi şaşkına çeviren bir haber geldi.Pendik-Kadıköy hatlı bir yolcu minibüsünün sürücüsü yolcularını indirdikten sonra aracını benzin dökerek yaktı. Alevleri gören vatandaşlar olay yerine koştu. Yanan minibüs nedeniyle caddenin trafiği bir süre durdu.

Olay Küçükyalı'da Bağdat Caddesi 135 numarada yaşandı. Pendik-Kadıköy hattında çalışan bir yolcu minibüsünün sürücüsü henüz bilinmeyen bir nedenle kullandığı minibüsü yaktı. Önce yolcuları indiren sürücü, iddialara göre daha sonra caddenin ortasında aracına benzin dökerek ateşe verdi. Sürücünün ise son anda olay yerine gelen polis tarafından minibüsten indirildiği öğrenildi.

Yaşanan olaydan sonra alev alev yanan minibüse ise itfaiye ekipleri müdahale etti. Yanan minibüs ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Olay nedeniyle minibüs yolu olarak da bilinen Bağdat Caddesi'nin trafiği bir süre durdu. Trafik yangın söndürüldükten sonra minibüsün kaldırılması ile birlikte tekrar normal seyrine dönerken, minibüsü yakan sürücü ise polis tarafından karakola götürüldü.

Yorumlar