KÜÇÜKÇEKMECE

Küçükçekmece'de bir evde ceset bulundu

Küçükçekmece'de bir evden kötü kokular gelmesi üzerine mahalle sakinleri hemen ekiplere haber verdi. Polis ve AFAD ekipleri ihbar edilen eve girdiklerinde bir kişinin cansız bedeni ile karşılaştı.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Küçükçekmece'de bir evde ceset bulundu

İstanbul haberleri- Küçükçekmece, Yarımburgaz Mahallesinde gece saatlerinde meydana gelen olayda 4. Yıldız Sokak üzerinde bulunan bir evden kötü kokular yayılması üzerine mahalle sakinleri durumu hemen polis ekiplerine haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kokuların geldiği eve girmek için AFAD'dan yardım istedi. Olay yerine gelen AFAD ekipleri ile içeri giren polis ekipleri salonda bir kişinin cansız bedeni ile karşılaştı. Polis ekipleri evde yaptığı inceleme sonucunda ölen kişinin Hüsamettin İlkkuş (68) olduğunu tespit etti.

Polis ekiplerinin olay yeri incelemesi sonucu evde tek yaşayan İlkkuş'un bir kaç gün önce öldüğü üzerinde durduğu öğrenildi. Hayatını kaybeden İlkkuş'un cansız bedeni AFAD ekiplerinin de yardımıyla evden çıkarılarak cenaze aracıyla Yenibosna Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi. 

Yorumlar