KARTAL

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede? Nasıl gidilir?

Çocuk Acil ve Kadın Doğum Acil servislerinde 24 saat uzman hekimler tarafından hizmet verilen Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede? Hizmetlerin 24 saat kesintisiz devam ettiği Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili tüm detaylar...

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi nerede? Nasıl gidilir?

Çocuk Acil ve Kadın Doğum Acil servislerinde 24 saat uzman hekimler tarafından hizmet verilen Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili tüm merak edilenleri sizin için derledik.

Hastanede  Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Acil, Kadın Doğum Acil, Enfeksiyon Hastalıkları, Radyoloji, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Patoloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Anestezi, Üroloji, KBB ve Diyetisyen Polikliniği, Gebe Okulu bölümleri bulunuyor. Ayrıca hastane İstanbul Anadolu Yakasında Gebze - Göztepe arasında Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşında önemli bir sağlık merkezi konumunda bulunuyor. Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 'nde 2019 yılında (01/01/2019 – 31/06/2019) Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Kadın Doğum, Enfeksiyon Hastalıkları, Anestezi, Üroloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahisi, Göz Hastalıkları,  KBB ve Diyetisyen Polikliniklerimizde 233,268 hasta, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Kadın Doğum hastalıkları acil polikliniklerinde ise 138,835  hasta  tedavi edilmiştir.

   Ayrıca; 01/01/2019 - 31/06/2019 tarihleri arası ilk altı aylık dönemde  3487 hasta yatarak tedavi verilmiş,  2902 hasta ameliyat edilerek sağlığına kavuşturulmuştur. 

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kartal'da bulunmaktadır. 

Adres: Çarşı, 19, Yakakent Cd., 34876 Kartal/İstanbul

Telefon: (0216) 377 23 96

NASIL GİDİLİR?

Anadolu yakasından gelenler için

Kadıköy'den 21U numaralı otobüse binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Üsküdar'dan 16U numaralı otobüse binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
Ümraniye'den 14B, 14DK, 14ES numaralı otobüslerden birine binerek Göztepe Köprüsü-1 durağında ininiz. Buradan aşağıya doğru inerek otobüs durağından 16U ya da 21U numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Hastane-Adliye durağında inerek Kartal yönü çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs durağından 16U, 21U, 134YK numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüs binerek Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönünden çıkarak 16U ya da 21U'ya binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda indikten sonra Mecidiyeköy Meydan çıkışından çıkınız. Buradan karşınızdaki otobüs durağından 251 numaralı otobüse binerek Lütfi Kırdar Hastanesi durağında ininiz. Buradan 16U, 21U veya 134YK numaralı otobüslerden birine binerek Yakacık Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Yorumlar