KARTAL

Kartal'da yangında öldüğü sanılan kadının cinayeti kurban gittiği ortaya çıktı

13 Mayıs'ta yangına müdahale için bir apartman girişindeki daireye giren ekipler 35 yaşındaki kadının cansız bedenini bulmuştu. Yangında öldüğü sanılan kadının cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Bir çocuk annesi genç kadının katili ise...

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Kartal'da yangında öldüğü sanılan kadının cinayeti kurban gittiği ortaya çıktı

İstanbul haberleri- Kartal'dan gelen haber tüyler ürpertti. 35 yaşındaki bir çocuk annesi kadın sattığı aracın parası için öldürüldü. Feride Genç'in 13 Mayıs'ta evinde çıkan yangında öldüğü sanılıyordu.

Olay Petroliş Mahallesi Kamelya Sokak'taki bir apartmanın giriş katındaki dairede 13 Mayıs'ta yaşanmıştı. Yanan eve giren itfaiye ekipleri Feride Genç (35)'in cesedini bulmuştu. Yangında öldüğü sanılan bir çocuk annesi kadının sattığı aracın parası için öldürülüp evinin yakıldığı tespit edildi. Polis yürüttüğü incelemede, toprağa verilen Feride Genç'in yangından kısa süre önce noterde bir işlem yaptığını tespit etti. Genç'in 3 yıl önce kaybettiği eşine ait aracı 10 bin 750 liraya sattığı öğrenildi. Noterdeki kamera kayıtlarını inceleyen polis, kadının yanında Muharrem K. isimli bir kişinin olduğunu belirledi. Yangından bir gün sonra gözaltına alınan Muharrem K.'nin yüzünde tırnak izlerine rastlandı. Muharrem K.'nin olay günü evine gittiği Feride Genç ile para nedeniyle tartıştıkları ve kadını öldürüp evi kundakladığı öne sürüldü. Muharrem K. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorumlar