KAĞITHANE

Kağıthane Belediyesi mahalleler arası futbol turnuvası başladı

Kağıthane Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler arası Futbol Turnuvası başladı.

Kağıthane Belediyesi mahalleler arası futbol turnuvası başladı

Spor İşleri Müdürlüğü koordinesinde, Yahya Kemal Spor Kompklesi’nde gerçekleştirilen futbol turnuvasına, 19 mahalleden 13-15 yaş arasındaki çocuklar takımlarıyla katılıyor.

Kıyasıya mücadelenin yaşanacağı futbol turnuvasının başlama vuruşunu, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ve AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk yaptı. Çocukların turnuva sayesinde güzel vakit geçireceğini belirten Başkan Mevlüt Öztekin, tüm sporculara başarılar diledi.

Kağıthane Belediyesi olarak, çok sayıda spor kompleksiyle her yaştan vatandaşı sporla buluşturduklarını dile getiren Öztekin, amaçlarının sporla barışık bir nesil yetiştirmek olduğunu söyledi. Yaz ve kış spor okullarıyla binlerce gence ücretsiz spor yaptırdıklarına dikkati çeken Öztekin, “Mahalleler arası futbol turnuvasıyla siz değerli gençlerimizle bir araya geldik. Dostça ve centilmence bir turnuva olacağına inanıyorum. Bu tesisler sizlerin ve kapıları sizlere sonuna kadar açık. Çocuklarımıza, hocalarımıza ve hakemlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Cantürk’le turnuvanın başlangıç vuruşunu yapan Öztekin, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar