KAĞITHANE

Kaçırılmak istenen kişi hareket halindeki araçtan atladı

İstanbul Kağıthane'de sabah saatlerinde filmleri aratmayacak bir olay meydana geldi. İşine gitmek için aracına binen ve tanımadığı kişiler tarafından kaçırılmak istenen adam araçtan atlayarak kurtuldu. Polisin olaya ilişkin araştırması sürüyor.

Kaçırılmak istenen kişi hareket halindeki araçtan atladı

İstanbul haberleri-Böylesi ancak filmlerde olur denilen olay bu sabah Kağıthane'de oldu. İşte genç adamın başına gelenler...

Olay, Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi üzerinde sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Halil Y., sabah evinden çıkıp işe gitmek için arabasına yöneldi. Halil Y. aracına biner binmez iki kişi bir anda otomobiline bindi. Biri yüzüne biber gazı sıkarken, diğeri de Halil Y.'yi yolcu koltuğuna çekerek direksiyona geçti. İki kişi alıkoydukları Halil Y. ile hızla olay yerinden kaçtı. Biber gazının etkisi geçtikten sonra Halil Y., kaçıranlarla boğuşmaya başladı ve bir süre sonra da ara sokakta  kapıyı açarak atladı, yere düştü. Kolundan ve bacağından yaralanan Halil Y.   durumu hemen  polis ekiplerine bildirdi.

Otomobil ile kaçan iki kişi, kısa süre ara sokaklarda ilerledikten sonra yine ara bir sokakta aracı çalışır halde bırakıp kaçtılar. Terk edilmiş aracı inceleyen polis ekipleri aracın ön camının kırık ve  ön camda ayakkabı olduğunu tespit etti. Olay yeri inceleme polisi de parmak izi çalışmasında bulundu.

Aracın ara sokakta ilerlemesi ve iki kişinin aracı terk edip sokak içerisinden yaya olarak kaçmaları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Polis ekipleri esrarengiz kaçırma girişiminde bulunan kişileri arıyor.       

Yorumlar