İSTANBUL

Meteoroloji'den İstanbul hava durumu için uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul hava durumu için son tahminlerini açıkladı. İstanbul'da bugün bulutlu bir hava etkili olacak. Hafta sonu ise yağmur var. İşte Meteoroloji'nin sitesinde yer alan hava durumu tahminleri...

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Meteoroloji'den İstanbul hava durumu için uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul hava durumu için uyardı. Yapılan son tahminlere göre İstanbul'da bugün bulutlu bir hava etkili olan. Hafta sonu planı yapanlara da kötü haber geldi. İstanbul'da hafta sonu da yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise en düşük 5 en yüksek ise 14 derece olacak.

METEOROLOJİ'DEN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

TÜRKİYE GENELİ HAVA DURUMU NASIL?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Afyonkarahisar ve Kütahya çevreleri ile Antalya ve Isparta’nın doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur ve sağanak, Orta ve Doğu Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu’da gök gürültülü sağanak, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.

Yorumlar