İSTANBUL

İYİ Parti lideri Meral Akşener: Size Ekrem İmamoğlu'nu getirdim

İYİ Parti, Haliç Kongre Merkezi'nde ikinci kuruluş yıldönümünü kutladı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katıldığı resepsiyonda konuşma yapan Meral Akşener “Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz ben de size Ekrem İmamoğlu'nu getirdim" diye konuştu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener: Size Ekrem İmamoğlu'nu getirdim

31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinin sonuçları için İstanbullulara teşekkür eden Akşener, şu ifadelere yer verdi: Çok uzun bir yolu engelleri aşa aşa geldiniz. 31 Mart ve 23 Haziran'da sadece İYİ Partililer değil tüm İstanbullulara teşekkür ediyorum. Tüm İstanbullular yapılan yanlışlara yönelik ister AK Parti'ye, ister İYİ Parti'ye ya da CHP'ye oy vermiş olsun farklı geleneklerden gelse de ne olursa olsun haksızlığa karşı, bir tavır koydu ve sonuçta 23 Haziran'da bir destan yazdı. Demek ki artık Türkiye'de bazı şeyler değişmek zorunda o bazı şeyleri değiştirmek seçmen olarak sizlerin, bizlerin elinde.

"Yanlışlığı değiştirebilme iradesi seçmende"

Partisinin kuruluşunun ikinci yılını kutladıklarını, bununla gurur duyduklarını anlatan Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü: İyi ki İYİ Parti'yi kurmuşuz. İyi ki pek çok yanlışlıklara direnmişiz ve sonuçta Türkiye'de değişmez zannedilen, buna inanılan her bir değişmezi, yanlışlığı değiştirebilme iradesinin seçmende olduğunu hep birlikte ispatladık.

"Her şey hem iyi olacak hem de güzel olacak"

Göreceksiniz nasıl İstanbullu İstanbul'da bir destan yazdıysa beyefendinin şahsında Parlamenter Sistem'e geçiş konusunda da Türkiye'nin nefes alması için İstanbul yine aynı iradeyi koyacak ve hakikaten her şey hem iyi olacak hem de güzel olacak.

Yorumlar