İSTANBUL

İstanbul'da su kesintisi! İSKİ açıkladı 1 Mayıs'ta hangi ilçelerde su yok

İstanbul'da su kesintisi yapılacak. İSKİ 1 Mayıs Çarşamba günü yapılacak çalışma nedeni ile su kesintisi yapılacağını açıkladı 1 Mayıs'ta hangi ilçelerde kaç saatleri arasında kesinti yapılacak?

İstanbul'da su kesintisi! İSKİ açıkladı 1 Mayıs'ta hangi ilçelerde su yok

İstanbul haberleri- İSKİ 1 Mayıs Çarşamba günü yapılacak çalışma nedeni ile su kesintisi yapılacağını açıkladı. Hangi ilçelerde saat kaçta su kesintisi yapılacak? İşte İSKİ'nin açıklaması... 

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) yaptığı yazılı açıklamayla Kağıthane Arıtma Tesisi ile İstanbul Havalimanı arasında imalatı tamamlanan içme suyu isale hattının bağlantı çalışmaları nedeniyle 1 Mayıs Çarşamba günü saat 22.00 ile 2 Mayıs Perşembe günü 14.00 saatleri arasında Eyüpsultan, Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Bayrampaşa ilçelerinde yer alan bazı mahallelere 16 saat süreyle su verilemeyeceğini bildirdi.

İSKİ'den yapılan yazılı açılama şöyle;

Kağıthane Arıtma Tesisi ile İstanbul Havalimanı arasında imalatı tamamlanan içme suyu isale hattının bağlantı çalışmaları nedeniyle; 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü 22.00 ile 2 Mayıs 2019 Perşembe günü 14.00 saatleri arasında 16 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir.

SU KESİNTİSİ YAPILACAK İLÇELER

Eyüpsultan İlçesi: Alibeyköy, Karadolap, Çırçır, Akşemsettin, Güzeltepe, Emniyettepe, Mithatpaşa ve Göktürk Mahalleleri.

Gaziosmanpaşa İlçesi: Barbaros Hayrettin Paşa, Karadeniz, Yeni Mahalle, Karayolları, Mevlana ve Kazım Karabekir Mahalleleri.

Sultangazi İlçesi: Cumhuriyet, 50. Yıl, Sultançiftliği, Uğur Mumcu, Esentepe, Yunus Emre, Gazi, 75. Yıl ve Zübeyde Hanım Mahalleleri.

Bayrampaşa İlçesi: Cevatpaşa ve Yıldırım Mahalleleri.

Yorumlar