İSTANBUL

İSBAK’tan istifa etti ilk kez konuştu: Pişman değilim!

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle tepki görünce İSBAK’tan istifa eden Bahaddin Yetkin, yaptığı ilk açıklamada "Fikirlerimden dolayı pişman değilim" dedi.

İSBAK’tan istifa etti ilk kez konuştu: Pişman değilim!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ’ye atanan ve tepkilerin ardından istifa eden Bahaddin Yetkin yaptığı ilk açıklamada, “Açık söyleyeyim, ben hiçbir zaman fikirlerimden dolayı pişman değilim.” diye konuştu.

Bahaddin Yetkin

Kılıçdaroğlu ve Akşener'e hakaret 

Bahaddin Yetkin’in sosyal medya hesapları üzerinden, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında yapılan hakaret içerikli paylaşımları beğendiği için eleştirilmişti.

Tweet’ler için pişman olmadığını vurgulayan Bahaddin Yetkin, attığı mesajları ortaya çıkaranları da “marjinal” olarak nitelendirdi.

"Hayatın gerçeği"

Yetkin, “İçinde bulunduğumuz teknoloji dünyasında maalesef iyi şeylere kullanabildiğimiz gibi teknolojiyi insanların geçmişlerini didik didik etmek suretiyle, haysiyet cellatlığına da kullanılabiliyor. Hayatın gerçeği, biz güçlü insanlarız” diye konuştu.

Yorumlar