İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu'nun Mehmet Tevfik Göksu'ya cevabı kahkahaya boğdu

Geçtiğimiz haftalarda Üsküdar, Küçükçekmece, Esenyurt, Eyüpsultan Belediyelerini ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yeni durağı Esenler Belediyesi oldu. Ziyaret sırasında Esenler Belediyesi sınırlarında yer alan bir yeşil alan hakkında bilgi veren Göksu'ya İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği cevap herkesi kahkahaya boğdu.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ortak masa toplantıları kapsamında Esenler Belediyesi'ni ziyaret etti. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve yöneticilerle bir araya gelen İmamoğlu ziyaretine ilişkin bir paylaşımda bulundu. 

Ziyaret sırasında İmamoğlu ile Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Göksu'nun yeşil alan tanıtımı sırasında İmamoğlu'nun araya girip kendisine verdiği cevap herkesi kahkahaya boğdu.

 Göksu, “Bizim burada 2 bin 200 metre yürüyüş parkurumuz var, piknik alanımız var. Ayakkabısız girilen parkımız var. Ayakkabınızı çıkarıp girebiliyorsunuz. Çimde, çakılda, ağaç kabuğunda, çamurda yürüyebiliyorsunuz.” diye konuştu. Göksu’nun bu sözleri üzerine araya giren İmamoğlu, “Vücuttaki elektriği atmak için değil mi? Meclis’e gelmeden burada biraz yürü de öyle gel” dedi. İmamoğlu’nun bu sözlerine başta Göksu olmak üzere çevrede bulunanlar kahkahalarla karşılık verdi.

Yorumlar