İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu 'Zengin Mutfağı'nı izleyip kuliste Şener Şen ile buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, usta isim Şener Şen'in Zengin Mutfağı oyununun DİSK özel gösterimini izledi. Eşi Dilek İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun da kendisine eşlik ettiği oyun sonrası kuliste Şener Şen ile buluşan İmamoğlu oyun sonrası yaptığı açıklamada 'Bizim için keyifli bir sanat molası oldu. Umarım sanat dolu bir İstanbul olacak" dedi.

Ekrem İmamoğlu 'Zengin Mutfağı'nı izleyip kuliste Şener Şen ile buluştu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, sanatçı Şener Şen'in oynadığı, Vasıf Öngeren'in yazdığı ''Zengin Mutfağı'' adlı tiyatro oyununun DİSK özel gösterimini, Ataşehir'deki Dasdas Metropol İstanbul'da izledi.

Ekrem İmamoğlu'na eşi Dilek İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da eşlik etti.

Oyun bitiminde Şener Şen ve diğer oyuncuları, DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ile birlikte kuliste tebrik eden İmamoğlu, basının sorularını da salon çıkışında yanıtladı.

"MOLA GİBİ OLDU SANAT HERKESE LAZIM"

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, şunları kaydetti:

''Bizim için keyifli bir sanat molası oldu. Tiyatroya, eşimle beraber eşlik etmenin keyfini yaşadım. Şener Şen gibi bir ustayı izlemenin keyfini yaşadım. Yanı sıra çok genç ve yetenekli oyuncular da ona eşlik etti. Zengin Mutfağı, içeriği mesajı dolu dolu olan bir oyun. Bizi davet eden DİSK Genel Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bir ara mola gibi oldu. Sanat herkese lazım. Keşke bu toplumun çoğu anında sanat olsa, farklı alanlarıyla. Çünkü çok yetenekli sanatçılarımız var. Umarım sanat dolu bir İstanbul olacak."

ŞENER ŞEN İLE NE KONUŞTU?

"Kuliste Şener Şen'le buluşma imkanı buldunuz? Paylaşmak ister misiniz?'' sorusunu İmamoğlu, şöyle yanıtladı:

"Şener Şen'i, daha önce Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde misafir etmiştim. Kendisi ve Ayşen Gruda adına salon açmıştık isimlerini vererek. Çok güzel anılarını paylaşmıştık. Bu akşam, yine o sohbetimizi tazelemiş olduk. İnşallah etrafında bol bol sanatçısı olan bir belediye başkanı olurum. Gururla, bütün dünyaya ve Türkiye'nin her yerine çok değerli oyuncularıyla ileri mesajlar veririz."

Yorumlar