İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu İBB'deki istifalar için ne dedi?

Hayri Baraçlı 7 yardımcısı ve hukuk müşaviri ile birlikte dün istifa ettiğini duyurdu. CHP -İYİ Parti il yöneticileri ve İstanbul Gönüllüleri yöneticileriyle bir araya gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na bu istifalar soruldu.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Ekrem İmamoğlu İBB'deki istifalar için ne dedi?

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP -İYİ Parti il yöneticileri ve İstanbul Gönüllüleri yöneticileriyle bir araya geldi. Burada bir açıklama yapan İmamoğlu, İBB'deki istifalarla ilgili ilk kez konuştu. "Pazartesi günü kendilerini çağırdım. Bir sohbet edeceğiz. Kararlarını konuşacağız, helalleşeceğiz" diyen İmamoğlu şunları söyledi:

"Görev değişimleri elbette olur. Hizmet ettiler, elbette herkesin durumları vardır, eksikleri vardır. Pazartesi günü kendilerini çağırdım. Bir sohbet edeceğiz. Kararlarını konuşacağız, helalleşeceğiz. Dediğim gibi bunlar doğal. Yolumuza devam ediyoruz.

"HAZIRLIK YAPTIĞIMIZ ÜST YÖNETİM KADROLARIMIZ VAR"

82 bin çalışanına güveniyoruz büyükşehir belediyemizin ama aynı zamanda elbette ki bizim de bu sürece hazırlık yaptığımız üst yönetim kadrolarımız var. İnşallah İstanbul'da yeni bir başlangıcı hep beraber süreci harekete geçireceğiz."

Yorumlar