İSTANBUL

Binali Yıldırım'ın canlı yayın sonrası ilk durağı bakın neresi oldu

AK Parti adayı Binali Yıldırım, ortak yayın sonrası eşi ve kızı ile birlikte çorbacıya gitti. Burada bulunan yeni evlenen çifte de mutluluklar dileyen Yıldırım o anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabında yayınladı.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Binali Yıldırım'ın canlı yayın sonrası ilk durağı bakın neresi oldu

AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, canlı yayın sonrası soluğu gece çorbasına aldı burada yeni evlenen bir çifte mutluluklar diledi. Yıldırım, ortak canlı yayınıyla ilgili de İmamoğlu'nun çok şey söylediğini; ancak ne yapacağını söylemeyi unuttuğunu değerlendirmesinde bulundu.

Binali Yıldırım, Lütfi Kırdar'daki ortak canlı yayın çıkışında gazetecilerle bir süre sohbet etti. Gazetecilerin "canlı yayını nasıl buldunuz" sorusuna "izlemediniz mi" sorusuyla cevap veren Yıldırım, ortak yayında Ekrem İmamoğlu'na yaptığı çay davetiyle ilgili de "detayları sonra öğrenirsiniz" açıklamasında bulundu.

Yıldırım, gazetecilerle sohbetinin ardından soluğu çorbacıda aldı. O anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından yayınlayan Yıldırım, buradaki yeni evlenen çifte de mutluluklar diledi.

Yıldırım paylaştığı fotoğrafa şu notu düştü:

Keyfimiz yerinde, çorbamızı içiyoruz. Çiçeği burnunda çiftimize de bir ömür mutluluklar diliyorum. Bu arada unutmadan, evlenecek çiftlerimize de müjdemizi tekrardan hatırlatalım: İstanbul'da yuva kurmak sizden, 8 bin liralık düğün desteği bizden.

İşte Yıldırım'ın o paylaşımı;

Yorumlar