İSTANBUL

Beşiktaş'tan Ekrem İmamoğlu'na yüzde 83,9 destek

23 Haziran seçimleri geride kaldı. Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu rakibinden 800 binden fazla oy alarak seçimi kazandı. Başkan İmamoğlu’na İstanbul'daki 39 ilçeden en büyük destek Beşiktaş'tan geldi.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Beşiktaş'tan Ekrem İmamoğlu'na yüzde 83,9 destek

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Millet İttifakının adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım'dan 800 binden fazla oy alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

İmamoğlu'na en çok desteği yüzde 83.9 ile Beşiktaş'ın verdiği ortaya çıktı.  Beşiktaş'a bağlı Levent, Levazım, Nispetiye, Etiler, Balmumcu ve Muradiye mahallelerinde Başkan İmamoğlu yüzde 90'a yakın oy alarak adeta İstanbul'da rekor kırdı.

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI TEŞEKKÜR ETTİ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da vatandaşlar ile hem seçim gecesi Beşiktaş sokaklarında, meydanlarında bir araya gelerek hem de sosyal medya hesabından yayınladığı mesajlar ile Ekrem İmamoğlu'nu destekledikleri için teşekkür etti. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat Beşiktaş'ı dünyanın en önemli merkezlerinden biri haline getirmek için bundan sonraki süreçte çok çalışacaklarını ve vatandaş ile katılımcı bir anlayışla sürekli bir araya gelerek sorunlara hep beraber çözüm üretileceğini de sözlerine ekledi.  

Yorumlar