İSTANBUL

Bayramda otoyollar,köprüler ücretsiz mi 2019 ? Avrasya Tüneli, Osmangazi tüneli açıklaması

Ramazan Bayramına sayılı günler kaldı. Şimdi herkes bayramda otoyol, köprüler ücretsiz mi sorusunu araştırmaya başladı. Ramazan Bayramı tatili bu yıl 2019 9 güne uzatıldı. İBB Meclisi de bayram süresinde İstanbul'da ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı. Peki bayramda köprüler, otoyollar ücretsiz olacak mı? Açıklama yapıldı mı?

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Bayramda otoyollar,köprüler ücretsiz mi 2019 ? Avrasya Tüneli, Osmangazi tüneli açıklaması

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olacağının açıklanmasından ardından herkes tatil planlarını yapmaya başladı. Bayrama kısa bir süre kala da yol durumu araştırmaları yapılmaya başlandı. Peki İstanbul'da bayramda köprüler ve otoyollar ücretsiz olacak mı? Köprü ve otoyolun ücretli olup olmayacağına dair açıklama yapıldı mı?

Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaretlerinde köprü ve otoyolları kullanacak olan birçok vatandaş, köprü, otoyol ve otobanların ücretsiz olup olmadığını araştırmaya başladı. Avrasya Tüneli, Osmangazi Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, FSM Köprüsü, Ramazan Bayramında 2019 ücretsiz geçiş olacak mı?

Ramazan Bayramı'nda yollar ve köprülerin ücretsiz olup olmayacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklama gelir gelmez tüm detaylar haberimizde olacak.

Yorumlar