İSTANBUL

Akif Beki'den Ekrem İmamoğlu çıkışı! Başkasına ihtiyaç kalmayacak...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde danışmanlığını da yapan Karar yazarı Akif Beki, Ekrem İmamoğlu'nun ihtiyacı karşılayacak bir başkan olacağını söyleyerek övgü dolu sözler söyledi.

Akif Beki'den Ekrem İmamoğlu çıkışı! Başkasına ihtiyaç kalmayacak...

Karar yazarı Akif Beki, Ekrem İmamoğlu'nun bugünkü gibi devam etmesi durumunda yeni partiye ihtiyaç kalmayacağını savundu. İşte Beki'nin bomba iddiası...

Ekrem İmamoğlu zaten ihtiyacı karşılayacak:Akif Beki, "Ekrem İmamoğlu, Millet İttifakı'nı oluşturan partilerin toplamını geçen bir alanı kapsamaya doğru, AK Parti'nin hoşnutsuz seçmenin de beklentisine hitap edebilecek bir yere doğru gidiyor. Gerçi zaman gösterecek ne olacağını. İmamoğlu aynı şekilde süreci başarıyla yönetmeye devam edebilecek mi, iktidar da söylemiyle ve medyasıyla buna katkı vermeye devam edecek mi gibi bir takım faktörlere bağlı. Ama bugünkü gibi devam ederse, Ekrem İmamoğlu zaten ihtiyacı karşılayacak gibi" ifadelerini kullandı.

Sıfır çektiler:Akif Beki, "Bu seçimin kaybedeni iktidar medyası. Sıfır çektiler" diye konuştu.

"İktidar medyasına" inandırıcılık eleştirisi: Beki, "İktidar medyasının devasa karteli dururken, AK Parti'nin bazı adayları Sözcü'nün, FOX TV'nin kapısına kendilerini tanıtmak için söyleşiye gittiler. Bu da iktidar medyasının inandırıcılık sorunlarının zirve yaptığını gösterir"  dedi.

Yorumlar