İSTANBUL

AK Parti'den Binali Yıldırım için 81 kentte pankart ve afiş talimatı

23 Haziran seçimine sayılı günler kala partiler adaylarına yönelik çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti de Binali Yıldırım için pankart ve afiş talimatı verdi. Özellikle İzmir İl Başkanlığı binası ve  ilçe başkanlıklarına Binali Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu 'Yanındayız her zaman' ve 'İstanbul'un sana ihtiyacı var' yazılı pankartlar ve afişler asıldı.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
AK Parti'den Binali Yıldırım için 81 kentte pankart ve afiş talimatı

 İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için çalışmalar devam ederken, AK Parti Genel Merkezi, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için 81 ilin genelinde afiş ve pankart çalışması yapılması talimatını verdi.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın 23 Haziran'da gireceği İBB Başkanlığı seçimi için 81 ilde pankart ve afiş çalışması sürerken, en yoğun çalışma İzmir'de gerçekleşti.

Yıldırım'ın İzmir milletvekili olması nedeniyle başta Ak Parti İzmir İl Başkanlığı binası ve  ilçe başkanlıkları olmak üzere kentteki 30 köprü, 60 megalight (büyük ebatlı aydıtlatmalı reklam panosu), 100 bilboard ve 70 otobüs durağına üzerinde Binali Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu 'Yanındayız her zaman' ve 'İstanbul'un sana ihtiyacı var' yazılı pankartlar ve afişler asıldı. Pankartlarda oy kullanmak amacıyla İstanbul'a gidecek seçmene ulaşım imkanı sağlanması için hangi telefon numaralarını arayacaklarının bilgisi de verildi.

Yorumlar