GÜNGÖREN

Oyuncak Hikayesi 4 Güngören'de! Ücretsiz nasıl izlenir?

Güngören Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kültürel etkinliklere bir yenisi daha eklendi. Milyonlarca çocuğun gönlünde taht kuran Oyuncak Hikayesi sinema filmi Güngörenli miniklerle buluşacak.

Oyuncak Hikayesi 4 Güngören'de! Ücretsiz nasıl izlenir?

29 Şubat'ta Köyiçi Kültür Merkezinde saat 13:00'da gösterilecek sinema filmi için bilet uygulaması bulunuyor. Ücretsiz bilet almak için minik sinemaseverlerin 0212 556 72 43 nolu telefonu araması yeterli. 

OYUNCAK HİKAYESİ 4 SİNEMA FİLMİNİN KONUSU

Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yapılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmez. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrarcıdır. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Kendisini oyuncaklardan biri olarak görmediği için Bonnie’nin yanında kalmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır. Efsanevi ve bol ödüllü animasyon üçlemesi Oyuncak Hikayesi'nin devam halkasının yönetmen koltuğunda Josh Cooley oturuyor. 

Yorumlar