FATİH

Fatih'te sokak ortasında 18 yaşındaki bir genç öldürüldü

Fatih'ten gelen haber kan dondurdu.18 yaşındaki bir genç sokak ortasında kurşun yağmuruna tutuldu.Olayda sıkılan kurşunlardan bir tanesi eve isabet ederken,  park halinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait bir otomobilin cam ve sol kapısına da birer kurşun isabet etti.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Fatih'te sokak ortasında 18 yaşındaki bir genç öldürüldü

İstanbul haberleri- Fatih'te 3 kişinin silahlı saldırısına uğrayarak göğsünden ve bacaklarından vurulan 18 yaşındaki M.Y.Ö. adlı genç kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olayda kurşunların isabet ettiği evde bulunan bir kadın da kolundan hafif şekilde yaralandı.

Gece saatlerinde meydana gelen olay iddialara göre, Hasan Baba Sokak'ta bir otomobilde bekleyen adının M.Y.Ö.(18) olduğu öğrenilen gence, 3 kişi tarafından ateş açıldı.

M.Y.Ö. açılan ateş sonucu göğsünden ve bacaklarından 6 kurşunla yaralandı. 3 saldırganın silahından çıkan kurşunlar, olayla ilgisi olmayan evinde oturmakta olan bir kadını da kolundan yaraladı. Yaralılar kanlar içinde kalırken saldırganlar ara sokaklara  kaçarak olay yerinden uzaklaştı. M.Y.Ö, yaralı halde kaçmaya çalışsa da aldığı kurşun yaralarının etkisiyle sokakta yığıldı kaldı. 

M.Y.Ö. hastanedeki bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.  Yaralı kadının ise durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

EVE VE OTOMOBİLE KURŞUN İSABET ETTİ

Olayda sıkılan kurşunlardan bir tanesi eve isabet ederken,  park halinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait bir otomobilin cam ve sol kapısına da birer kurşun isabet etti. Polis olay yerini güvenlik şeridine alırken olay yeri inceleme ekipleri çevrede bir süre inceleme yaptı. Sokakta çok sayıda boş kovana ve olayda kullanıldığı iddia edilen bir tabancaya el konuldu. 

Polis ekipleri, kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor. 

Yorumlar