FATİH

Fatih'te iş yeri yangını

İstanbul Fatih'te bir çanta imalathanesinde yangın çıktı. Yangında bir kişi yaralanırken büyük maddi hasar olduğu ortaya çıktı. İşte Fatih'te yaşananlar...

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Fatih'te iş yeri yangını

İstanbul haberleri-Fatih'te çanta imalatı yapan bir iş yerinde yangın çıktı.Yangında bir kişi yaralanırken bazı itfaiye erleri ise dumandan etkilendi. Yaklaşık 1 saat sonra kontrol altına alınan yangın büyük maddi hasara neden oldu.

Yangın, Demirtaş Mahallesi, Firuze Sokak'ta bulunan bir çanta imalathanesinde saat 17.15 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. İş yerinden dumanların yükseldiğini gören çevredekiler, durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yangında iş yerinde çalışan bir kişi yaralanırken, bazı itfaiye erleri ise dumandan etkilendi. Yaralı sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından çevredeki bir hastaneye kaldırıldı. Yangın itfaiye ekiplerinin bir saat süren müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangında sonucu iş yerinde hasar oluştu.

 

"TAMAMEN YANMIŞSA 300 BİN DOLAR ZARARIMIZ VARDIR"

İş yeri sahibi Mehmet Bengi, “İçeride kemer imalatı yapılıyor. Plastik türü malzemeler olduğu için uzun sürdü. Elektrikli bisikletle başlamış. Ben yoktum da eleman öyle söylüyorum. Burası hem imalat hem depo, içerideki malzemeler tamamen yanmışsa 300 bin dolar zararımız vardır" dedi.

Yorumlar