BÜYÜKÇEKMECE

Büyükçekmece Belediyesi 38’inci Kitap Fuarı’na renk katacak

Büyükçekmece Belediyesi 38’inci Kitap Fuarı’na renk katacak. Kültür ve sanat etkinlikleri ile İstanbul’un öncü belediyelerinden olan Büyükçekmece Belediyesi, 38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na katılıyor.

Büyükçekmece Belediyesi 38’inci Kitap Fuarı’na renk katacak

Büyükçekmece Belediyesi, TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle bu yıl 2-10

Kasım tarihleri arasında 38’incisi düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve 29. İstanbul Sanat Fuarı’na katılacak.

12. Salon, 12401 A standında yer alacak olan Büyükçekmece Belediyesi, belediyenin kültür yayınlarının tanıtımının yanı sıra çok özel etkinliklere de imza atacak.

“Hızlı Okuma” konulu söyleşi

2019 yılını Belediye Meclis kararıyla “Okuma Yılı” ilan eden Büyükçekmece Belediyesi, kitap fuarı kapsamında “Hızlı Okuma” konulu bir söyleşi etkinliği gerçekleştirecek. TÜYAP Karadeniz Salonu’nda Abdulkadir Özbek’in konuşmacı olarak katılacağı söyleşi 4 Kasım Pazartesi günü saat 14.00 da gerçekleşecek.

Çocuklar için karikatür atölyesi

Karikatürist İrfan Ünalan’ın çocuklara yönelik “Karikatür Atölyesi” de 6-7 Kasım tarihlerinde 12.00 – 15.00 saatleri arasında Büyükçekmece Belediyesi standında açılacak. TÜYAP Kitap Fuarı’nın son günü olan 10 Kasım tarihinde de Büyükçekmece Belediyesi standında Atatürk’ün Anma programı kapsamında “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” plak günü etkinliği gerçekleşecek.“Kitapseverleri bekliyoruz”

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl 38’incisi gerçekleşecek olan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda belediyenin kültür yayınlarının tanıtımının yanı sıra çok özel etkinlikler düzenleneceğini belirterek; “Tüm kitapseverleri Büyükçekmece Belediyesi standına bekliyoruz” dedi.

Yorumlar