BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz hasta nakil hizmeti randevu

Beylikdüzü Belediyesi tarafından ilçe halkının genel sağlık ihtiyaçlarını destekleyebilecek donanımda kurulan Sağlık İşleri Müdürlüğü, vatandaşların mağdur olmamaları adına çalışmalarına devam ediyor.

Beylikdüzü Belediyesi'nden ücretsiz hasta nakil hizmeti randevu

Beylikdüzü Belediyesi ilçe halkının ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Müdürlük tarafından Hasta Nakil hizmetleri kapsamında yapılan çalışmada, vatandaşlar evlerinden alınarak tedavi olacakları hastaneye ulaştırılıyor, tedavileri tamamlanan ve taburcu olan hastaların ise hastanelerden alınarak evlerine ulaşımı sağlanıyor.  

Sağlık ile ilgili işlemler kapsamında herkesin eşit seviyede hizmet almasını öncelikli kılan Sağlık İşleri Müdürlüğü, vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak çözümler üretiyor.

hasta

Hizmetten Faydalanmak İsteyenler 2 Gün Önceden Randevu Almalı

Müdürlük kapsamında hizmet veren 2 Adet Hasta Nakil Ambulansı, 3 Adet Lifli Engelli Aracı ve 1 Adet Minibüs bulunuyor. Hasta nakil hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en az 2 gün öncesinden randevu almaları gerekiyor.

Randevu alabilmek için 444 09 39 NO’lu Çağrı Merkezi’ni aramak yeterli. Ancak müdürlük yetkilileri vatandaşları, acil müdahale gerektiren durumlarda “Hasta Nakil Ambulansı”nı değil 112 Acil Servis’i aramaları gerektiği konusunda uyarıyor.

Hasta nakil hizmetlerinden faydalanabilmek için aranan önemli bir hususu ise hastaneden randevu almış olmak ve hastanın tedavi işlemlerinin tamamlanıp taburcu olması oluşturuyor.

Yorumlar