BEYKOZ

Beykoz'a 7/24 kesintisiz hizmet! Tüm filo değişti

İstanbul’un en büyük ve güzel ilçelerinden Beykoz’un 7/24 kesintisiz çalışan temizlik filosu daha etkin ve aktif hizmet için günün ihtiyaçlarına uygun modern araç ve ekipmanlarla yenilendi.

Serpil Portakal
Serpil Portakal[email protected]
Beykoz'a 7/24 kesintisiz hizmet! Tüm filo değişti

Beykoz Belediyesi 312 km2’ lik yüz ölçümüyle şehrin en geniş alanlarından birine ev sahipliği yapan ilçeye daha iyi hizmet için 505 kişilik personelin görev yaptığı 132 araçlık filosunu tamamen yeniledi.

İlçeye yaraşır temizlik hizmet için atılan adımla eski araçlar arazi koşulları ve hizmet türleri göz önüne alınarak modern araç ve ekipmanlarla değiştirildi.

Temizlik ekipleri ve ilçeye hizmet kolaylığı sağlamak amacıyla daha önce olmayan bazı araçlar da filoya katıldı.

Beykoz Belediyesinin yenilediği kamyonlar, iş makineleri, küçük ve büyük süpürge araçları, tankerler, vinçli ve vinçsiz çöp kamyonları, yer altı konteyner yıkama araçları temiz ve mutlu bir ilçe için sahada çalışmaya başladı. 

Beykoz’un 45 mahallesi, 3 bin 100 sokağı, meydanları, parkları, pazarları, okulları, camileri mevsime göre mesire ve plajlarında verilen temizlik hizmetinin başarılı şekilde yürütülmesinde sahadaki ekipman ve araçların niteliği kadar yönetimi de büyük önem taşıyor.  

İlçedeki temizlik hizmetlerini Coğrafi Bilgi Sistemi (CBS)’ye entegre “Beykoz İlçesinde Yasam Kalitesinin Yükseltilmesi İçin Sürdürülebilir ve Akıllı Atık Yönetim Sistemiyle” yürüten Beykoz Belediyesi araçların etkin ve verimli yönetimi amacıyla aktif optimizasyon çalışmaları da yapıyor.

Yorumlar