BEŞİKTAŞ

Ekipler sorunlar için harekete geçti Başkan Akpolat çalışmaları yerinde izledi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ ile imzalanan ortak protokol sonrası Beşiktaş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da başlatılan çalışmaları yerinde inceledi.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Ekipler sorunlar için harekete geçti Başkan Akpolat çalışmaları yerinde izledi

Beşiktaş Belediyesi ekipleri alt yapı ve koku sorununa ilişkin gelen şikayetlere kulak verdi ve harekete geçti. Başkan Rıza Akpolat  çalışmaları vatandaşlarla yerinde takip etti. Başkan Akpolat, “Beşiktaş'ın kronik sorunlarını teker teker çözüyoruz" dedi.

"TEKER TEKER ÇÖZÜYORUZ"

Ekiplerin çalışmaları hakkında kişisel sosyal medya hesaplarından bir dizi paylaşım gerçekleştiren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat şu ifadeleri kullandı. “Beşiktaş'ın kronik sorunlarını teker teker çözüyoruz. Bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ ile protokol imzaladık. Arnavutköy'deki koku sorununu gidermek için çalışmalara başladık. Bu vesileyle buradaki komşularımız ile belediye ve İSKİ emekçilerini ziyaret ettim. Balmumcudaki Gazi Umur Paşa Sokak'ta yıllardır komşularımızın hayatını olumsuz etkileyen altyapı sorununu çözmek için belediye ekiplerimiz, İSKİ ile beraber çalışmalara başladı. Komşularımıza hak ettiği hizmeti ulaştırmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmayı sürdüreceğiz'' şeklinde paylaşımda bulundu.

Yorumlar