ARNAVUTKÖY

Arnavutköy'de dehşet: Anne, baba ve iki kardeşini öldürdü

Arnavutköy'de dün gece bir kişi annesi, babası ve ağabeyini silahla vurarak kız kardeşini ise bıçaklayarak öldürdü. Olay yerinden kaçan zanlı, ekipler tarafından bakın nerede yakalandı

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Arnavutköy'de dehşet: Anne, baba ve iki kardeşini öldürdü

Arnavutköy'de bir kişi babası ile çıkan kredi tartışması sonrası dehşet saçtı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Aydın, önce üvey babası Kadir Açıkalın (45) annesi Kader Aydın (42) ve ağabeyi Serkan Aydın'ı (26) silahla vurarak daha sonra 13 yaşındaki kız kardeşi NazlıcanAydın'ı bıçaklayarak öldürdü. Zanlı Veysel Aydın, cinayetleri işledikten sonra evden kaçtı.

Kadir Açıkalın'ın işe gelmediğini farkeden iş arkadaşları, önce telefonla aradı. Açıkalın'a ulaşamayan iş arkadaşları daha sonra Açıkalın'ın oturduğu eve geldiler. Kapıyı çalan iş arkadaşları ve komşuları kapının açılmaması üzerine şüphelenerek durumu polise bildirdi.

ZANLI VEYSEL AYDIN İZMİT'TE YAKALANDI

Kaçan zanlının izi İzmit'te tespit edildi. Veysel Aydın'ın peşine düşen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, zanlıyı yakaladı. İzmit'te gözaltına alınan Aydın, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Aydın'ın ilk ifadesinde cinayeti kredi borcu nedeniyle çıkan tartışma sonucunda işlediğini söylediği öğrenildi.

Yorumlar