ZEYTİNBURNU

Ömer Arısoy şampiyon sporcularla bir araya geldi

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi’nin 2018-2019 sezonunda şampiyon, Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü oldu. AK Parti Zeytinburnu belediye başkan adayı Ömer Arısoy, şampiyonluk takımla bir araya geldi.

Ömer Arısoy şampiyon sporcularla bir araya geldi - Sayfa 1

Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi'nin 2018-2019 sezonunda şampiyon, Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü oldu. Takıma kupayı veren AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, “Buz pateninin hem Zeytinburnu'nda hem İstanbul'da daha fazla yaygınlaşmasını sağlayacağız” dedi.

Ömer Arısoy şampiyon sporcularla bir araya geldi - Sayfa 2


Erkekler Buz Hokeyi Süper Ligi'nin nefes kesen final serisinde Buz Adam Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşan Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü serinin kilit maçında 4-3 kazanarak şampiyonluk kupasını kaldırdı. Üst üste beşinci şampiyonluğunu alan Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü, Uluslararası Buz Hokeyi Federasyonu'nun Kıtalararası Buz Hokeyi Kupası'na katılma hakkı kazandı.

Ömer Arısoy şampiyon sporcularla bir araya geldi - Sayfa 3

Ödül törenine AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Halit Albayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü oyuncularına kupayı başkan adayı Ömer Arısoy verdi.

2018/2019 Buz Hokeyi Süper Ligi'nin katılımcı kulüp oylarıyla belirlenen “En Değerli Oyuncuları” ödüllendirildi.

Ömer Arısoy şampiyon sporcularla bir araya geldi - Sayfa 4


“Buz pateninin hem Zeytinburnu'nda hem İstanbul'da daha fazla yaygınlaşmasını sağlayacağız”
AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy, “Bugün üst üste 5 yıl buz hokeyi süper liginde birinci olan Zeytinburnu Spor takımımıza kupayı verdik. Kaptanımıza ve bütün sporcularımıza, antrenörlerimize emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Veliefendi'de, Çırpıcı'da inşa edilmekte olan buz pateni pistimiz de buz pateninin hem Zeytinburnu'nda hem İstanbul'da daha fazla yaygınlaşmasını sağlayacağız. Buna destek vermeye devam edeceğiz. Daha çok çocuğumuzun buz patenine ilgi duymasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.