YEREL HABERLER

Semiha Yıldırım beşiz bebekli çifti ziyaret etti

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, beşiz bebekleri olan Sibel-Kerem Ödemiş çiftini İstanbul Orhangazi Mahallesindeki evlerinde ziyaret etti.

Semiha Yıldırım beşiz bebekli çifti ziyaret etti - Sayfa 1

Semiha Yıldırım, 3 yıl önce evlenen Sibel ve Kerem Ödemiş çiftinin, 28 Kasım 2018'de dünyaya gelen beşiz bebeklerini görmeye giti. 

Semiha Yıldırım beşiz bebekli çifti ziyaret etti - Sayfa 2

Aileyi Orhangazi'deki evlerinde ziyaret eden Semiha Yıldırım, anne Sibel Ödemiş ile bebeklerin sağlık durumları, beslenmeleri, uyku düzenleri hakkında sohbet etti. Yıldırım, aileye "Bebeklerinizi, sağlıkla sıhhatle büyütün" dedi.

Semiha Yıldırım beşiz bebekli çifti ziyaret etti - Sayfa 3

Kerim, Beytullah, Ebrar, Erva ve Eylül’e sağlıklı bir ömür dileyen Yıldırım, vatana millete hayırlı birer evlat olmaları temennisinde bulundu.
Sayın Yıldırım, kendilerinin de 3 çocuklarının olduğunu, şimdi 6 torunlarının olduğunu ve torun sevgisinin bambaşka olduğunu söyledi. Yıldırım, çifte "Rabbim size de torun sevgisi tatmayı nasip etsin inşallah" dedi.

Semiha Yıldırım beşiz bebekli çifti ziyaret etti - Sayfa 4

Anne Sibel Ödemiş prematüre olarak dünyaya gelen bebeklerin sağlık durumlarının çok iyi olduğunu söyledi.
Sibel Ödemiş, beşiz bebek sahibi olmasının güzel bir duygu olduğunu anlatarak, "Rabbim isteyen herkese versin. Çok güzel bir duygu." ifadelerini kullandı.
Semiha Yıldırım bebeklere çeşitli hediyeler de verdi.