TUZLA

Tuzlalılar çevre dostu yolculuğun keyfini çıkaracak! İşte Martı noktaları

Şehirlerin kalabalığı içinde zamanı verimli kullanarak mesafeleri ortadan kaldıran “Mikromobilite“ MARTI, şimdi Tuzla sokaklarını eğlenceli ve pratik ulaşımla tanıştırmaya hazırlanıyor.

Tuzlalılar çevre dostu yolculuğun keyfini çıkaracak! İşte Martı noktaları - Sayfa 1

Elektrikli araçlarla ucuz, eğlenceli ve çevre dostu yolculuğun keyfini çıkar…
İlklerin öncü şehri Tuzla şimdi de MARTI için hazır.

Tuzlalılar çevre dostu yolculuğun keyfini çıkaracak! İşte Martı noktaları - Sayfa 2


Her geçen gün yaygınlaşan ve 18 yaş üstü herkes tarafından kullanılabilen konseptiyle MARTI Tuzla’da yine ilklere imza atacak. Farklı sürüş seçenekleri için değişik modellerinin yanısıra geliştirilen sepetli modelleri ile ilk defa Tuzla’da kullanılmış olacak. Böylece elektrikli scooter anlayışı farklı bir ruh kazanacak.

Tuzlalılar çevre dostu yolculuğun keyfini çıkaracak! İşte Martı noktaları - Sayfa 3

UCUZ, EĞLENCELİ VE ÇEVRE DOSTU

Elektrikli Scooter’lar kullanım kolaylığı ve avantajlarıyla beraber birçok gözde özelliği de bir araya getiriyor. Elektrikle çalışan bu araçlar çevre dostu, aynı zamanda eğlenceli bir sürüşü ucuz fiyatla sunuyor. MARTI uygulaması kullanım kolaylığı ile uygun fiyatları birleştirerek günün her anında ulaşım imkanını sunmuş olacak.

Tuzlalılar çevre dostu yolculuğun keyfini çıkaracak! İşte Martı noktaları - Sayfa 4

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Yeni nesil ulaşım araçlarından olan Elektrikli Scooter, geliştirilen sepetli modelleri ile ilk kez Tuzla’da kullanılmış olacak. İlk olarak ilçemizde kullanılacak olan Elektrikli Scooter, bataryası dışında %100 milli ve yerli teknoloji ile üretildi. Temiz elektrik enerjisi ile çalışan yeni ulaşım araçlarımız şehrin sokaklarında ve günün her anında hemşerilerimize ulaşım imkanı sağlayacak.
Uygun fiyatları neşeli sürüş keyfi ile birleştiren çevreci Elektrikli Scooter, sunduğu kullanım kolaylığı ile kısa zamanda vazgeçilmez bir ulaşım aracı olacak.
Saniyeler içinde yapılacak kısa bir işlem ile tüm akıllı telefonlar üzerinden kullanım ve ulaşım bilgilerine ulaşılabilecek olan Elektrikli Scooter, en uygun yerde kullanıcılarını beklerken haritada kendi yerini gösteriyor olacak.