TUZLA

Tuzla kışa hazırlanmaya devam ediyor

Güzel şehrimiz Tuzla, bir yandan sonbahar mevsiminin güzelliklerini yaşarken bir yandan da kışa hazırlanmaya devam ediyor.

Tuzla kışa hazırlanmaya devam ediyor - Sayfa 1

Şehrimizin her köşesinde hummalı bir kış hazırlığı devam ediyor. Öyle ki, gerek mahalle parklarımız olsun gerek ana arterler olsun Tuzla Belediyesi ekiplerince eksik bırakılmadan temizlenmeye, düzenlenmeye ve güzelleştirilmeye devam ediliyor. Son olarak İçmeler köprü güzergahındaki ana arterler üzerinde bulunan refüj bölgesi belediyemiz ekiplerince peyzaj çalışması yapılarak düzenlenmiştir.

Tuzla kışa hazırlanmaya devam ediyor - Sayfa 2


Mahallelerimizden geçen dere ve kanal temizlikleri yapılırken peyzaj çalışmaları ile de şehrimizin çehresinde çiçekli bir tebessüm oluşturmaya gayret ediyoruz.

Tuzla kışa hazırlanmaya devam ediyor - Sayfa 3


Mahalle sakinlerimizin severek kullandığı, küçüklerin oyunlar oynayıp spor yaptığı mahalle parklarımız kışa hazırlanırken parklarımızda mahallemizin minik sakinleri olan sokak hayvanlarını da unutmadık. Onlar için düzenlenen yeni mama istasyonları da kış hazırlıkları kapsamında düzenlendi.

Tuzla kışa hazırlanmaya devam ediyor - Sayfa 4


Mahallelerimize, caddelerimize ve sokaklarımıza güzellik katan çalışmalarımızla şehrimizi kışa hazırladık. Tuzla Belediyesi olarak aldığımız tedbirlerle hemşerilerimizin huzur içinde bir kış geçirebilmesi için 7/24 çalışmaya devam edeceğiz.