SARIYER

Sevgililer Günü hediyesi almayanlar dikkat!

Sevgililer Günü için henüz hediye almadıysanız bu haber sizin için. Mikrokredi desteği alan kadınların ‘Hayat Sevince Güzel’ temasıyla düzenlediği Sevgililer Günü kermesi başladı. El emeği, özel tasarım ürünlerin sergilendiği kermes belediyenin ana hizmet binasında 14 Şubat’a kadar devam edecek.

Sevgililer Günü hediyesi almayanlar dikkat! - Sayfa 1

Sarıyer Belediyesi’nin girişimci kadınlara destek olmak için kurduğu Mikrokredi Merkezi’nden destek alan girişimci kadınlar Sevgililer Günü için Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası -1. katta el emeği ürünlerin sergilendiği bir kermes düzenliyor. 

Sevgililer Günü hediyesi almayanlar dikkat! - Sayfa 2

Takıdan ahşaba, el işlerinden örgüye, yiyecekten dekoratif ürünlere kadar birçok alanda üretim yapan kadınların ürünlerinin sergilendiği kermes; sevdiklerine farklı, özel tasarım hediye almak isteyenlere alternatifler sunuyor.

Sevgililer Günü hediyesi almayanlar dikkat! - Sayfa 3

BİNLERCE KADIN DESTEK ALDI

Girişimci kadınlara destek olmak amacıyla 2012 yılında kurulan Sarıyer Belediyesi TİSVA Mikrokredi Merkezi bugüne kadar binlerce kadına destek vermeye devam ediyor. Sarıyer Belediyesi’nin ana hizmet binası da 14 Şubat’a kadar Sevgililer Günü kermesine ev sahipliği yapacak.

Sevgililer Günü hediyesi almayanlar dikkat! - Sayfa 4

Ziyaretçiler takı, örgü, tığ, dikiş, keçe, süsleme, boyama, çanta yapımı, bez bebek, oyuncak, kanaviçe, seramik, tahta işleri, cam, resim ve benzeri alanlarda üretilen birbirinden renkli el emeği ürünlere bu kermeste erişme imkânı bulacak.