KAĞITHANE

Psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı

Kağıthane'de psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın pencereye çıkıp bağırmaya başladı. Daireden dışarı çıkmakta direnen kadın, polis ekiplerine de zor anlar yaşattı. İğne ile güçlükle sakinleştirilen kadın ambulansla hastaneye götürüldü.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı - Sayfa 1

Kağıthane'de bir binanın 3. katında kızıyla yaşayan ve psikolojik rahatsızlığı olan Remziye A., sinir krizi geçirerek pencereden bağırmaya başladı. Evdeki kızına da bağıran Remziye A., bir türlü sakinleşmeyince kızı durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. 

Psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı - Sayfa 2

Kadın pencereden bağırmaya devam etti. İtfaiye ekipleri de kadının pencereden atlama ihtimaline karşı binanın önüne hava yastığı açtı.

Psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı - Sayfa 3

Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri sinir krizi geçiren kadını hastaneye götürmek için uzun süre ikna etmeye çalıştı. Polis ve sağlık ekiplerinin ikna çalışmaları da sonuç vermeyince sağlık ekipleri kadına sakinleştirici iğne yaptı. 

Psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen kadın polis ve sağlık ekiplerine zor anlar yaşattı - Sayfa 4

Güçlükle sakinleştirilen kadın, sedyeye konularak ambulansla hastaneye götürüldüğü sırada da  "İmdat! Adam kaçırıyorlar" diye bağırdı.