İSTANBUL

İmamoğlu talimat verdi dün akşam gönderildi! "Son ana dek yanındayız"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 17 Temmuz'da etkili olan yağış nedeni ile oluşan su baskını ve toprak kayması yaşanan Düzce'ye arama kurtarma ve iyileştirme çalışmalarına destek olmak amacıyla dün akşam yardım ekibi gönderdi.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
İmamoğlu talimat verdi dün akşam gönderildi! "Son ana dek yanındayız" - Sayfa 1

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde 17 Temmuz 2019 tarihinde etkili olan olumsuz hava şartları sonucunda sel, su baskını ve heyelanlar meydana gelmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bölgede arama kurtarma ve iyileştirme çalışmalarına destek olmak amacıyla dün akşam yardım ekibi gönderdi.

İmamoğlu talimat verdi dün akşam gönderildi! "Son ana dek yanındayız" - Sayfa 2

Yardım faaliyetleri ile yakından ilgilenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sel felaketi sebebiyle mağdur olan tüm Düzcelilere geçmiş olsun dileklerini iletip, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diledi

İmamoğlu talimat verdi dün akşam gönderildi! "Son ana dek yanındayız" - Sayfa 3

İBB arama, kurtarma ve yardım ekiplerinin son ana kadar bölgede çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden İmamoğlu, “Bu zor günlerde Düzce’nin yanındayız” dedi.

İmamoğlu talimat verdi dün akşam gönderildi! "Son ana dek yanındayız" - Sayfa 4

Düzce’de çalışmalarını yürüten İBB Yardım Ekibi; İtfaiye, Yol Bakım, Destek Hizmetleri ve Hamidiye A.Ş. ve Su Altı Arama Kurtarma Ekibinden oluşan toplam 41 personel ile 4 araç ve iş makinesinden oluşuyor.