İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu'nun korumaları olduğu iddia ediliyor! Dehşeti yaşattılar

Beylikdüzü'nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yakın korumaları olduğu iddia edilen kişiler trafikte kavga ettiği vatandaşa yapmadığını bırakmadı. Sürücünün yolunu kesen korumalar önce silah çekti daha sonra darp etti. Bir vatandaş olayı cep telefonuna kaydetti.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Ekrem İmamoğlu'nun korumaları olduğu iddia ediliyor! Dehşeti yaşattılar - Sayfa 1

Beylikdüzü Gürpınar'da, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun korumaları olduğu iddia eden kişiler trafikte eşi ve çocuğu ile evine gitmek üzere olan bir sürücü ile tartıştı.. Tartışma sırasında Serkan A.'nın kullandığı araç, korumaların aracının dikiz aynasına çarptı. Duruma sinirlenen 2 yakın koruma, aracı takip ederek Serkan A.'nın önünü kesti sonra yaşananlar ise feci...

Ekrem İmamoğlu'nun korumaları olduğu iddia ediliyor! Dehşeti yaşattılar - Sayfa 2

Silah çekerek eşi ve çocuğunun gözü önünde Serkan A.'yı araçtan indiren korumalar, darp etmeye başladı.Olayı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri sürücü Serkan A.’yı saldırganların elinden aldı.

Ekrem İmamoğlu'nun korumaları olduğu iddia ediliyor! Dehşeti yaşattılar - Sayfa 3

İki yakın koruma, ifadeleri alınmak üzere Büyükçekmece Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü. Eşi ve çocuğunun yanında dehşeti yaşayan Serkan A. ise korumalardan şikayetçi oldu.