İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan duyurdu: Hazırlıklara başladık

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından İstanbulluları yakından ilgilendiren bir haber verdi Deniz festivali için hazırlıklara başladıklara başlandığını duyuran İmamoğlu sahil kesimindeki tüm ilçelerle işbirliği yapılacağını belirtti.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan duyurdu: Hazırlıklara başladık - Sayfa 1

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte Kalamış Marina'dan tekneye bindi. Vatandaşlar, Caddebostan Plajı'nda düzenlenen 4. Red Bull Uçuş Günü etkinlik alanına ulaşan İmamoğlu'na ilgi gösterdi. Spor kıyafetler giyen İmamoğlu ve eşi, atlayış yapan takımları tekneden izledi. İmamoğlu, diğer teknelerde bulunan vatandaşları selamladı.

Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan duyurdu: Hazırlıklara başladık - Sayfa 2

İmamoğlu, kısa deniz turunun ardından, vatandaşların bulunduğu başka bir tekneye çıktı. İmamoğlu ve eşi ile vatandaşlarla fotoğraf çektirip sohbet etti. Ardından ödül töreni için karaya çıkan İmamoğlu, vatandaşlara seslenerek, "Enerjisi yüksek bir kent İstanbul. Aynı zamanda bir deniz kentiyiz. Denizle buluşmayı teşvik eden her buluşmanın yanında olacağız. Bu organizasyona katkı sunan yaratıcı insanlara minnet duyuyorum. Seneye İBB olarak biz de bu yarışmaya katılacağız. 

Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan duyurdu: Hazırlıklara başladık - Sayfa 3

Şehre moral geldi, daha da moralli olacağız. Enerjisi yüksek ve üretken bir kent olacağız. Seneye, İstanbul'a bir deniz festivali organize ediyoruz. Kadıköy Belediye Başkanımızla da konuştuk. İnşallah İstanbul'un tüm sahillerinde festival gerçekleştireceğiz. İstanbul'la ilgili her yeniliğe açığız." dedi

Ekrem İmamoğlu sosyal medyadan duyurdu: Hazırlıklara başladık - Sayfa 4

Bu etkinliğin ardından İmamoğlu sosyal medya hesabından da şu paylaşımı yaptı: