İSTANBUL

Ekrem İmamoğlu 19 Mayıs’ın 101. yıldönümünde Taksim’deydi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen çelenk koyma törenine katıldı.

Ekrem İmamoğlu 19 Mayıs’ın 101. yıldönümünde Taksim’deydi - Sayfa 1

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda düzenlenen resmi törene katıldı.

Ekrem İmamoğlu 19 Mayıs’ın 101. yıldönümünde Taksim’deydi - Sayfa 2

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Bağlama, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun da hazır bulunduğu törende; Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitler için yapılan saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.

Ekrem İmamoğlu 19 Mayıs’ın 101. yıldönümünde Taksim’deydi - Sayfa 3

Gençlik ve Spor İl Müdürü Bağlama’nın anıta çelenk koymasının ardından, resmi tören sona erdi. İmamoğlu, resmi törenin bitiminden sonra, zabıta mangası eşliğinde getirilen İBB çelengini Cumhuriyet Anıtı’na bıraktı.

Ekrem İmamoğlu 19 Mayıs’ın 101. yıldönümünde Taksim’deydi - Sayfa 4

İmamoğlu’nun ardından sırasıyla CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu ve İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu da anıta çelenk bıraktı. Tören boyunca, sosyal mesafe kurallarına uyuldu.