İSTANBUL

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım ilk kez bu kadar detaylı bir röportaj verdi. Birçok merak edilen soruya içtenlikle cevap veren Semiha Yıldırım, CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu için de konuştu.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler - Sayfa 1

Yıldırım ailesi Habertürk'ten Kübra Par'a konuştu. Dikkat çeken röportajda Binali Yıldırım'ın bilinmeyenleri de ortaya çıktı.  Meğer Yıldırım çok iyi sökük dikip, iyi yemek yaparmış...

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım da evliliğinden çocuklarına, Ekrem İmamoğlu'nun eşinin kendisi hakkında yaptığı açıklamaya kadar bir çok soruyu yanıtladı.

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler - Sayfa 2

Semiha Yıldırım : Beni çok rencide ettiler
Semiha Yıldırım'ın görünümü hakkında yakışıksız, çirkin söylemler sosyal medyada gündem olmuştu. Semiha Yıldırım söylenenlere o kadar çok üzülmüş ki telefonları kapatmış. Şunları anlatıyor:

-Beni çok suçladılar, çok rencide ettiler. Üç gün kendi telefonumu da evin telefonunu da açmadım. Herkes “Neden böyle yaptın, ne oldu?” diye sordu. “Hiçbir şey yok” dedim. Hiçbir şey yapmadım. Hiçbir suçum yokken çok üzdüler beni.

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler - Sayfa 3

İmamoğlu'nun eşi Dilek hanıma teşekkür ederim

Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu bu söylemlere tepki göstermiş ve ‘Ben Sayın Semiha Yıldırım’ın fotoğrafına bakınca kendi annemi, kendi ablamı görüyorum’ demişti. Onun bu sözleri için Semiha Yıldırım şöyle diyor:

-Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Duygusuna, düşüncesine saygı duyuyorum. Hak etmediğimiz bir olayla karşı karşıya kalınca üzülüyoruz tabii. Bunun için basından biraz uzak duruyorum.

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım: Beni çok rencide ettiler - Sayfa 4

Binali Yıldırım ile Semiha Yıldırım amca çocukları. Erzincan'da nişanlanıp İstanbul'da evlenmişler. İşte evliliklerinde 43 yılı geride bırakan Semiha Yıldırım'ın anlattıkları: