ESENYURT

Esenyurt'ta dehşet anları

İstanbul Esenyurt'tan gelen haber kan dondurdu. Üst kat komşusuna sinirlenen adam dehşet saçtı. 16 yaşındaki kızın üzerine aracını süren ardından keserle başından yaralayan saldırgan adam ardından mahalle sakinlerine de ateş açtı. Dehşet anları anbean görüntülendi.

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneş[email protected]
Esenyurt'ta dehşet anları - Sayfa 1

ESENYURT'ta komşusunun kızına sinirlendiği ileri sürülen bir kişi mahallede dehşet saçtı. 16 yaşındaki Tuğçe B.'nin üstüne araç süren saldırgan, kızı keserle başından yaraladıktan sonra sağa sola rastgele ateş etti.

Esenyurt'ta dehşet anları - Sayfa 2

Olay, Mehterçeşme Mahallesi 2007. Sokakta saat 17.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, üst kat komşusunun kızı Tuğçe B.'ye sinirlenen kişi dehşet saçtı

Esenyurt'ta dehşet anları - Sayfa 3

 Adı henüz öğrenilemeyen kişi, Tuğçe B.'nin üstüne aracını sürdü. Saldırgan daha sonra elindeki keser ile kızı başından yaraladı. Saldırgan pompalı tüfekle de sokakta ateş etti. Dehşet anlarında mahalle sakinleri evlerine saklandı.

Esenyurt'ta dehşet anları - Sayfa 4

Olay yerine çağrılan ambulans ile yaralı Tuğçe B. hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri araçla kaçan saldırganı ararken yaralı kızın hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. Olay yerinde ise çok sayıda boş kovan olduğu görüldü. Yaşanan dehşet anları mahalle sakinleri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.