ESENLER

Esenler'de yaşandı! Ceviz almak için aracından indi sonrası feci...

Esenler'de feci bir kaza meydana geldi. Emniyet şeridinde ceviz satan kamyonetten alışveriş yapmak isteyen bir kişi arkadan gelen otomobilin çarpması sonucu iki aracın arasına sıkıştı. Uzun uğraşlar sonucu çıkarılan kişi hayatını kaybetti.Kazaya neden olan sürücü ise aracından inerek olay yerinden kaçtı. 

Pınar Erden Güneş
Pınar Erden Güneşpinar@internetistanbul.com
Esenler'de yaşandı! Ceviz almak için aracından indi sonrası feci... - Sayfa 1

Esenler İSTOÇ Mahmutbey yolunda meydana gelen kaza iddiaya göre şöyle gerçekleşti:

 34 CCT 934 plakalı aracın sürücüsü İSTOÇ'dan Sultangazi yönüne seyir halindeyken emniyet şeridinde ceviz satan bir kamyonete arkadan hızla çarptı.

Esenler'de yaşandı! Ceviz almak için aracından indi sonrası feci... - Sayfa 2

Çarpmanın etkisiyle kamyonet önündeki park halindeki araca çarptı. Aracını yol kenarına park edip ceviz satın almak isteyen 50 yaşındaki Nihat Koca, çarpan araç ile kamyonet arasında sıkıştı. Kazaya neden olan sürücü, aracından inerek olay yerinden kaçtı. 

Esenler'de yaşandı! Ceviz almak için aracından indi sonrası feci... - Sayfa 3

İtfaiye ekipleri iki araç arasında sıkışan Nihat Koca'yı çıkardı. Ağır yaralanan Koca, ambulansla Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Esenler'de yaşandı! Ceviz almak için aracından indi sonrası feci... - Sayfa 4

Nihat Koca, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.   Kaza nedeniyle kamyonetin kasasındaki cevizler yola saçıldı. Kaza nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı.